Skip to content Skip to footer

محصولات

برنج عنبر بو

برنج عنبر بو طبعی گرم دارد و برای کسانی که طبع سرد دارند مناسب است. تمامی مراحل تولید و کشت و زرع برنج عنبربو از جمله شالیکوبی و یا سورتینگ به وسیله دستگاه های مجهز و مدرن و به شکل تمام اتوماتیک انجام می گیرد و به همین دلیل این نوع برنج در مقایسه با سایر برنج های تولید شده در ایران از کمترین میزان شکستگی دانه ها برخوردار می باشد.

نبات

ماده غذایی نبات به وسیله اشباع شکر یا ساکاروز در آب تولید می شود،البته برای تولید نبات به اقداماتی برای ایجاد تبلور این محلول نیاز است تا بتوان محلول یا شربت مذکور را بر اساس دما و ر مدت زمان خاص به کریستال های بلوری و در حالت جامد تبدیل نمود.

تفاله خشک فشنگی

یکی از محصولات فرعی و زیر مجموعه چغندر قند در بازرگانی و پخش قند خاورمیانه، تفاله فشنگی نام دارد. پس از آن که چغندر قند در مرحله تولید شکر قرار می گیرد، تفاله و بیرون ریز های حاصل از آن قابل مصرف می باشد که ملاس شکر و تفاله خشک فشنگی دو نمونه از آن هستند.

ملاس

یکی از فرآورده های جانبی تولید شکر، ملاس است. ملاس شربتی غنی، غلیظ و تیره رنگ است که طی فرآیند تصفیه شکر تولید می‌شود. این محصولِ سرشارِ از فیبر، کاربردهای مختلفی از جمله در صنعت دامداری و الکل سازی دارد.

قند

قند شکل سنتی شکر است که قرن‌هاست مورد استفاده قرار می‌گیرد. قند عرضه شده توسط شرکت بازرگانی و پخش قند خاورمیانه ظرافت هندسی خیره‌کننده‌ای داشته و ضمن کیفیت بالا یک افزودنی جذاب به مراسم چای ایرانیان به شمار می‌آید.

شکر

این محصول در کارخانه کشت و صنعت قند خاورمیانه تحت یک فرآیند مکانیزه استخراج و بر اساس استانداردهای جهانی تصفیه می شود تا از کیفیت و خلوص بالای آن اطمینان حاصل شود. کریستال‌های ریز این شکر پاسخگوی نیاز صنایع مختلف در کلیه سطوح بوده و حتی بهترین نوع شکر برای مصارف خانگی می‌باشد.